China LBZ-LH Automatik Direct Letra mëngë formimin dhe Duke fabrikë Machine dhe prodhuesit | Luzhou

LBZ-LH Automatik Direct Letra mëngë Formimi & Duke Machine

Përshkrim i shkurtër:

Brief Prezantoni: kërkesave të klientëve, kur është pije me ujë të ngrohtë, kafe, dhe hajvan nxehtë ,,,, vetëm një gota letre mur / lojë me birila të bëhet shumë e nxehtë, inorder për të parandaluar duart nga dëmton nga pije të nxehtë, ne kemi bërë një mëngë (jashtë pallto / xhaketë) mbi kupën e brendshme / tas. Kjo do të thotë dy mureve (shtresa) filxhan / tas. Model LBZ-LH Automatik Direct Letra mëngë formimin dhe Duke Machine është një accessory në makinë filxhan letër / tas. Ai gëzon teknologji të përparuar dhe dizajn të arsyeshme, dhe ka funksionet e autom ...


Detail Product

Produkt Tags

LBZ-LH Automatik Direct Letra mëngë Formimi & Duke Machine

Brief Prezantoni:

Kërkesave të klientëve, kur është pije me ujë të ngrohtë, kafe, dhe hajvan nxehtë ,,,, vetëm një gota letre mur / lojë me birila të bëhet shumë e nxehtë, inorder për të parandaluar duart nga dëmton nga pije të nxehtë, ne kemi bërë një mëngë (jashtë pallto / xhaketë) mbi kupa e brendshme / tas. Kjo do të thotë dy mureve (shtresa) filxhan / tas.

Model LBZ-LH Automatik Direct Letra mëngë formimin dhe Duke Machine është një accessory në makinë filxhan letër / tas. Ai gëzon teknologji të përparuar dhe dizajn të arsyeshme, dhe ka funksionet e automatike letër me gji, nënshkrimin, probleme alarmante dhe numërimit.
Gota letre të dyfishtë mur kanë dy shtresa (muret), e brendshmja është kupa e bardhë (tas), shtresa jashtë është xhaketë me printing.So për të bërë gota letre të dyfishtë mur nevojë për dy lloje makina,
1.to bëjë kupën e brendshme, përdorin LBZ-LA ose LBZ-LB Paper Cup formimin e makinës,
2.to bërë xhaketë jashtë, përdorni LBZ-LH automatik Direct Letra mëngë formimin dhe mbështjellës makine,
mëngë jashtë, kanë dy stile,
A . Direct style : the out sleeve just direct agglutinating over the inner cup by mucilage(gluewater)……the samples show
B . Hollow style : the bottom of the sleeve layer folded, between the out jacket and the inner cup, there are space,that mean it is hollow……the samples show
To make the direct or hollow sleeve in the LBZ-LH Automatic Direct Paper Sleeve Forming & Wrapping Machine, there is a little different on the sleeve-bottom forming. To make the hollow style, the bottom of the out sleeve is folding/curling like the inner white-cup’s bottom.

Kryesore Të dhënat teknike:

 • Të përshtatshme Paper Cup Sizes: Nga 6oz-20oz ose 20oz-60oz
 • material rresht e paketimit jashtë: paper wite dërrasë e fund hirit (me shtypje të butë dhe të ndritshme)
 • Racion produktivitetit: 40-50 copë për minutë
 • Fuqia totale: 4 KW
 • Burimi i energjisë: 380 V, 220 V50 HZ, 60 HZ apo të tjera të nevojshme
 • Pesha Whole makine: 850 kg
 • madhësi paraqitja (L x W x H): 2450 x 1260 x 2000 mm

specifiction:

 • Kontrolli automatik miraton kontrollohet optikisht kaloni jo-kontakt, dhënës Mikro-kontrolluar, hap pak rregullim shpejtësi,
 • Nga-anësor xhaketë (shtresë) vulosjen nga sistem tejzanor
 • Feed gota brendshme (përfunduar) të dhëna, auto absorbuar kupën e brendshme me mëngë jashtë,
 • Auto futur mëngë të kupës së brendshme
 • Automatike të ngjitur shtresa jashtë në gota letre me zamkë,
 • Easy molds ndryshuar prodhuar madhësive të ndryshme Letër gota xhaketë,
 • Easy operativ nga operatori (një operator është e mjaftueshme),
 • mirëmbajtjen e lehtë me kosto minimale,
 • me kosto të lirë operative dhe investimet e ulët,
 • kompresor ajri është e nevojshme për këtë makinë tip.

Muret dyfishtë Paper Cups Mostrat Shfaq: gota letre me mëngë të mbështjellë

 • Me dy mure gota letre, gota letre me mëngë
 • Me dy mure gota letre, mëngë përfundoi në gota letre.
 • Lloji dirrect gota mure të dyfishta letre
 • Imazhin e mësipërme tregojnë dirrect mëngë gota përfundoi
 • Lloji Hollow gota mure të dyfishta letre
 • Imazhin e mësipërme tregojnë mëngë Hollow gota përfundoi
 • Corrugated_Paper_Cups
 • Corrugated_Paper_Cups1
 • Corrugated_Paper_Cups2
 • Corrugated_Paper_Cups3

 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne