China LBZ-LW High Speed ​​Paper Plate formimin Fabrika Machine dhe prodhuesit | Luzhou

LBZ-LW High Speed ​​Paper Plate formimin e makinës

Përshkrim i shkurtër:

Brief Prezantoni: LBZ-LW Speed ​​Paper High Plate formimin e Machine është zhvilluar dhe dizajnuar si kërkesat e tregut. Kjo është lloj pneumatike automatike pjatë letër formimin e makinës me pronësi të drejtën e pronës unik illtellectual, e cila ka funksione aq të ushqyerit automatike letër, duke formuar, pjatë ejecting, temperatura kontrollin e vazhdueshëm, duke numëruar automatike, shpejtësi të shpejtë të punës, funksionimin e sigurt dhe mirëmbajtjen e lehtë, etj Kjo makinë kanë dy stacionin e punës, dy molds instaluar në makinë, ju ...


Detail Product

Produkt Tags

LBZ-LW Paper Plate formimin e Machine

Brief Prezantoni:

LBZ-LW Speed Paper High Plate formimin e Machine është zhvilluar dhe dizajnuar si kërkesat e tregut. Kjo është lloj pneumatike automatike pjatë letër formimin e makinës me pronësi të drejtën e pronës unik illtellectual, e cila ka funksione aq të ushqyerit automatike letër, duke formuar, pjatë ejecting, temperatura kontrollin e vazhdueshëm, duke numëruar automatike, shpejtësi të shpejtë të punës, funksionimin e sigurt dhe mirëmbajtjen e lehtë, etj
Kjo makinë kanë dy stacionin e punës, dy moulds instaluar në makinë, ju mund të prodhojë dy pllaka madhësive letër në të njëjtën kohë ose le dy molds të njëjta për të marrë shpejtësi të dyfishtë. Kompresor ajri është demonded në këtë makinë për të ofruar presionin e ajrit.

Kryesore Të dhënat teknike:

 • miraton të lartë cilindër efikas presion, presioni max është deri në 5T. Krahasuar me presionin e vajit, ajo ka avantazhet e shpejtësi të lartë, mbrojtjen e mjedisit, dhe design humanizmit.
 • Gjerësisht aplikuar për të prodhuar pjatë letër apo letër alumini pjatë, e rrumbullakët ose pjatë katror me specifikime të ndryshme dhe forma.
 • Diametri i pjata letre: 5-12 inç
 • material Row: paper Raw, karton ose i zi-bord letër
 • Të përshtatshme pesha letër: 150-800 GSM (Rekomando 250-450 GSM)
 • Speed ​​për të bërë pjata letre: 65-80 copë për minutë (për stacionin e punës)
 • Fuqia totale: 3 KW
 • Burimi i energjisë: 220 V50 HZ, 60 HZ apo të tjera të nevojshme
 • Pesha Whole makine: 500 kg
 • madhësi paraqitja (L x W x H): 1450 x 1200 x 1900 mm

Cilindër Të dhënat teknike:

 • MPT-80-200-5T-15,
 • Rrjedhjen e ajrit vlume: 0.3m 3/ min,
 • presionin e ajrit: 0.55-0.5Mpa,
 • Air cilindër goditje: 200mm,

Letër Pllaka Mostrat Shfaq:

 • pjata letre, tabaka letre

 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne